Дитячий садок в Одесі

Багато батьків, чиїм дітям поставили діагноз аутизм, зіштовхуються з негативним ставленням до таких дітей в державних дитячих садках: установи не хочуть брати на себе відповідальність за особливих малюків і просто відмовляються брати дитину-аутиста в групу під приводом відсутності місць. Якщо у вашій родині росте дитина з аутизмом, не впадайте у відчай – тепер у вас є можливість розвивати та соціалізувати вашого малюка! Спеціалізований дитячий сад для аутистів в Одесі з радістю прийме вашу дитину, а займатися з ним будуть спеціально навчені вихователі, тьютори та педагоги-психологи.

Специфіка работи дитячого садка в Одесі для дітей з аутизмом

Робота з дітьми-аутистами в Одесі ведеться за особливою програмою, яка включає в себе:

• поведінкову АВА-терапію;
  • заняття з сенсорної інтеграції;
  • індивідуальну роботу з педагогом-психологом;
  • заняття, спрямовані на розвиток дрібної моторики рук;
  • музичні заняття;
  • фізкультуру;

Методика роботи з дітьми-аутистами в садку залежить від особливостей розвитку дитини та специфіки діагнозу. Є діти-аутисти, які легко навчаються, швидко схоплюють нові знання, але при цьому у них повністю порушений зворотний зв’язок у спілкуванні з оточуючими – вони не реагують на своє ім’я, не відкликаються на прохання піти пограти з іншими дітьми. До малюкам з яскраво вираженою агресією або аутоагресією потрібен особливий підхід, щоб така дитина не зашкодила собі та іншим дітям у групі. Невербальних дітей-аутистів тут вчать спілкуватися за допомогою картинок. Найскладніше для дитини-аутиста – адекватно висловити свої бажання, емоції, і педагоги-дефектологи їм активно в цьому допомагають. Важливу роль у розвитку та соціалізації аутиста грає творчість: малювання, музика, виготовлення виробів. У таких заняттях особистість дитини розкривається, і завдяки творчому самовираженню аутист відчуває себе більш впевненим, отримуючи справжню радість від того, що він робить.

На заняттях з дітьми обов’язково присутній тьютор, який допомагає аутисту організувати свій навчальний процес: взяти олівці, пензлі й інші предмети, необхідні для заняття, повторити дію за педагогом, працювати за алгоритмом – намалювати малюнок або виконати виріб. Навчання дітей-аутистів в Одесі передбачає індивідуальний підхід і постійну допомогу тьютора, так як особливістю сприйняття навколишнього світу у цих дітей є циклічність. Наприклад, на занятті такий малюк може зациклитися, просто нескінченно відкриваючи й закриваючи книгу, і лише тьютор може допомогти йому сконцентруватися на результаті.

Записати дитину в дитячий садок для аутистів в Одессе

Якщо ви бажаєте записати вашу дитину в садок для аутистів в Одесі, звертайтесь за телефоном або через форму зворотного зв’язку на сайті. У нас немає ніяких обмежень з психічного або соматичного стану здоров’я дитини: наші фахівці готові допомогти кожному малюку та зробити все, щоб в його розвитку почався прогрес. Невеликі групи, спеціально навчені педагоги-дефектологи, вихователі, велика методична база й тепле, людяне ставлення до особливих дітей – це те, що робить наш дитячий сад одним із кращих в Україні!