Дитячий садок у Вінниці

Діагноз “аутизм” зазвичай ставиться дитині після півтора-двох років. Причини, за якими виникає це порушення у розвитку, точно невідомі. Найчастіше аутизм пов’язаний зі спадковим фактором, хромосомними аномаліями та ін. Діти-аутисти відрізняються від своїх здорових однолітків: вони немов весь час знаходяться всередині себе, не встановлюють зоровий контакт і не відповідають на усмішку дорослого, у них практично відсутній мова або вона одноманітна, а рухи – стереотипні. Через те, що багато мам і тат намагаються робити вигляд, що їх маля здорове та намагаються не помічати відхилень, лікарі іноді з запізненням діагностують цей синдром.

Коли дитина підростає, перед батьками стоїть непростий вибір: чи потрібно віддавати дитину в садок або краще доглядати самостійно вдома? Безумовно, заняття з батьками дуже важливі, вони здатні набагато поліпшити стан дитини. Але відвідування дитячого садка та заняття для дітей з аутизмом у м. Вінниця може допомогти малюкові налагодити спілкування зі світом.

Дитячий садок у Вінниці для дітей з аутизмом

Дитині з порушеннями в розвитку обов’язково потрібен соціум, взаємодія з іншими дітлахами, а мамам – невеликий перепочинок. Для того, щоб дитині було легше звикнути, навчання дітей аутистів у м. Вінниця починається із занять по кілька хвилин на день, а потім доводяться до декількох годин. Деякі мами, коли малюк адаптується, залишають його в садку на весь день.

Дитячий садок для аутистів у Вінниці ставить перед собою непрості завдання. Педагоги прагнуть забезпечити дітям із аутизмом спілкування з однолітками, адже для них це має велике значення, а також дати мамам і татам можливість хоча б трохи відволіктися від проблем, працювати, займатися своїми справами, в той час як дитина буде перебувати з фахівцями з корекції розвитку дітей. Потрібно пам’ятати, що будь-якому малюкові з порушеннями потрібна допомога психолога, або педагога-логопеда.

Переваги нашого дитячого садку для аутистів

Робота з дітьми аутистами в м. Вінниця у нашому дитячому садку будується відповідно до організації режиму дня. Вихователі та інші фахівці обов’язково протягом дня допомагають дитині зрозуміти, що відбувається навколо, даючи емоційні коментарі, використовуючи при цьому міміку й жести. Це допомагає аутисту відчувати себе більш комфортно. А щоб виховувати самостійність, заняття для дітей аутистів у Вінниці включають вправи, спрямовані на запам’ятовування послідовності подій, що відбуваються протягом дня, і порядку дій в певній ситуації.

Наш дитячий садок у Вінниці для дітей з аутизмом відрізняється тим, що всі фахівці в своїй роботі користуються такими психологічними установками:

• Доброзичливе ставлення, що сприяє встановленню позитивного контакту;
  • Цілеспрямованість і прояв терпіння у відношенні до кожної дитини;
  • Уважність, відповідальність і оптимістичний настрій;
  • Прагнення підтримати та заохочувати дитину.

Дитячий аутизм – це завжди дуже складно як для самої дитини, так і для її батьків. Але не варто впадати у відчай! Подаруйте своєму малюкові гарне дитинство, дайте можливість спілкуватися з іншими дітьми! Ми чекаємо вас у нашому дитячому садку!