Дитячий садок у Львові

Батькам дітей з розладами аутистичного спектру доводиться нелегко. Державні дитячі садки часто не готові до роботи з такими дітьми – найнятий персонал не може вибудувати відносини зі складними малюками без належного рівня соціалізації. Результат – сильний стрес для дітей, їхніх однолітків без подібних проблем, батьків і співробітників.

Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, досить заздалегідь подбати про такий садок для малюка, де його особливості не стануть ні для кого несподіванкою або проблемою. Ми – одне з таких місць, дитячий садок у Львові для дітей з аутизмом.

Чому це так важливо?

Всупереч поширеній помилці аутизм – не синонім недоумства. Малюки з такими розладами дивляться на світ трохи інакше, ніж однолітки, але безсумнівно можуть бути талановитими та обдарованими дітьми, які не поступаються, а іноді й перевершують ровесників у творчій і пізнавальній сфері. Головна проблема дитини-аутиста – спілкування. З таким малюком неможливо порозумітися шляхом проходження простих педагогічних методик, необхідна професійна допомога.

Наш дитячий садок для аутистів у Львові допоможе вашій дитині з соціальною адаптацією – це не зробить її точно такою ж, як інші діти, але значно збільшить шанси на входження до суспільства. Дуже важливо займатися з такими дітьми – залишаючи їх без професійної допомоги, ви позбавляєте їх можливості повноцінно контактувати з оточуючими.

Що ми можемо вам запропонувати?

Наш садок для аутистів у місті Львів не тільки відповідає всім міжнародним нормам роботи з дітьми, які потребують особливого догляду, але також практикує власну розважально-освітню програму. Малюки отримують важливі та необхідні знання в ігровій формі, освоюють навички спілкування з іншими дітьми та дорослими, звикають до навколишнього світу в комфортних та доброзичливих умовах. Більшість програм, які пропонують інші приватні садочки у Львові, не можуть запропонувати ті ж умови хоча б з огляду на відсутність спеціально навченого персоналу.

У нашому дитячому садку ваша дитина зможе:

• проявити свої творчі здібності на уроках ліплення і малювання;
  • отримати базові навички рахунку на захоплюючих заняттях із математики;
  • зайнятися гімнастикою у веселій компанії ровесників;
  • освоїти правила безпечного побуту та спілкування з дорослими;
  • завжди розраховувати на розуміння і моральну підтримку з боку співробітників садка.

Знання іноземної мови важливо не тільки для майбутнього навчання та працевлаштування дитини, але також для розвитку її мови, пам’яті, уваги, звукового сприйняття. Доведено, що діти, виховані в білінгвальному середовищі, значно простіше та швидше засвоюють інформацію, із задоволенням навчаються і проявляють свої таланти в різних областях.

Наш приватний дитячий сад у Львові пропонує унікальну програму навчання англійської для дітей-аутистів, повністю безпечну та ефективну.

Ваша дитина в безпеці

Віддаючи малюка будь-якого дозволеного віку (ми беремо дітей від 1.6 років до 7 років), ви можете розраховувати на нас. Харчування, гігієна, розвиваючі заняття, доброзичливе оточення і повний контроль навіть у найважчих ситуаціях – наші гарантії, які дитячий сад для аутистів у місті Львів надає кожному з батьків і дитини. Подбайте про свого малюка та не позбавляйте його можливості в майбутньому влитися в суспільство разом з усіма.