Дитячий садок у Запоріжжі

Зараз людям активним, які прагнуть до кар’єри та саморозвитку важко планувати дітей, якщо за спиною немає підтримки старших поколінь. Дитсадки переповнені (черга в дитячий садок у місті Запоріжжя, наприклад, завдає неприємностей багатьом сім’ям), можливості залишити роботу хоча б на кілька місяців немає – для людини з встановленим графіком це немислимо. Ще складніше доводиться батькам дітей з аутизмом, адже такі малюки погано соціалізуються і повільно будують довірчі відносини, через що їхнє життя у зовнішньому світі – суцільний стрес.

Вихід є – приватний садок з індивідуальними програмами

Наш дитячий садок у Запоріжжі для дітей з аутизмом пропонує батькам трохи розслабитися і довірити нам частину своєї непростої щоденної праці. Малюк-аутист у залежності від індивідуальних особливостей свого стану може потребувати кваліфікованої допомоги постійно, а в звичайних садочках, як приватних, так і державних, вихователь не зможе дозволити собі приділити одній дитині стільки часу.

Ми приймаємо під свою опіку як малюків 1.6 років, так і старших дітей до 7 років. Пам’ятайте, що ніколи не пізно для соціалізації – повністю усунути розлади аутистичності спектра неможливо, максимально підготувати дитину до взаємодії з оточуючими можливо й потрібно. Все, чого малюк навчиться в дитинстві, буде йому корисно в усі наступні життєві періоди.

Кваліфікований догляд

Для роботи з дітьми-аутистами недостатньо бажання і любові до дітей, хоча це найважливіші фактори. Людина повинна пройти курс навчання, навчитися знаходити підхід і не порушувати межі особистого простору дитини при цьому. Якщо вам здається, що аутизм і дитячий садок у Запоріжжі несумісні, рекомендуємо відвідати наші спільні заняття, де будуть задіяні діти, персонал і ви – це найкраща можливість оцінити наші методи.

Можете бути впевнені, що кожна підібрана нами людина вміє працювати з особливими дітьми та знає, що робити в критичній ситуації. Малюки будуть у безпеці як фізичній, так і моральній. Крім цього ми гарантуємо якісне харчування з можливістю коригування під особисті потреби, творчу зайнятість і розвиток протягом дня.

Наші програми

Відвідавши наш садок для дітей-аутистів у Запоріжжі, ви побачите безліч освітньо-розважальних заходів, у яких дітки із задоволенням беруть участь, так як відчувають себе в безпеці. Всі заняття проводяться в ігровій формі, що сприяє не тільки комфорту дітей, але також їх здатності запам’ятовувати, засвоювати, цікавитися. Навчання в нашому садку ведеться білінгвально, так що малюк із самих ранніх років буде навчатися англійської.

Що може запропонувати наш дитячий сад для аутистів у Запоріжжі вашій дитині:

• не тільки творча, а й рухова активність протягом дня – фізкультура, гімнастика, прогулянки;
  • вираження своїх емоцій через заняття ліпленням і малювання – також корисно для дрібної моторики та концентрації уваги;
  • розвиток логічного мислення за допомогою уроків математики;
  • безпечне навчання життя в колективі;
  • засвоєння побутових і соціальних правил через гру (заняття ОБЖ).

Приватний дитячий садок для аутистів у Запоріжжі – краще рішення, якщо не хочете “випадати” з життя і кар’єри, але також намагаєтеся забезпечити малюкові з унікальним поглядом на світ щасливе дитинство та повноцінний розвиток. Ми з радістю допоможемо вам у цьому.