Дитячий садок у Києві – запорука гарного розвитку вашого малюка

Дитячий садок у Києві - запорука гарного розвитку вашого малюка

Наш дитячий центр раннього розвитку організовує прийом дітей від 1.6 до 7 років. Більше питання черги та місця в бюджетних дошкільних закладах не буде так актуальне для батьків, які змушені вийти на роботу. І це грамотно та правильно з боку люблячих мам і тат, тому що дитячий садок у Києві:

• Вчить спілкуватися і дружити з однолітками;
  • Дозволяє бути самостійним і приймати перші відповідальні рішення;
  • Розвиває навички комунікації і творчості;
  • Дає можливість навчитися основам, дізнатися нове, корисне, потрібне;
  • Готує до навчання у загальноосвітньому закладі.

Соціалізація малюка дуже важлива для його майбутнього. У нашому центрі розвитку дитини працюють досвідчені педагогічні кадри, які люблять дітей і поважають кожного маленького пізнавача, розкриваючи його таланти і характер. Кухарі, психологи та медичні працівники – невід’ємні кадри для того, щоб дитинка могла отримувати повноцінну, здорову їжу, легше адаптувався до нової та бути завжди під контролем у плані здоров’я.

Приватний дитячий садок із англійською – новий рівень для хорошого майбутнього

Варто відзначити, що крім таких занять у дитячому садку, як:

1. малювання
  2. ліплення
  3. математика
  4. уроки ОБЖ
  5. активні рухливі ігри

Передбачено й заняття у напрямку вивчення іноземної мови. Приватний дитячий садок із англійською – це унікальний шанс підготувати своє дитя до успішного навчання у школі.

Переваги нашого садка зрозумілі:

1. Немає необхідності чекати чергу та відмовлятися від кар’єри або роботи.
  2. Є можливість самому вибирати вік дитини для початку відвідування дошкільного закладу з урахуванням його розвитку, особливостей.
  3. Усі кошти, які вкладають батьки, як щомісячну плату, направляються на розвиток самого садка, оснащення групи та придбання інвентарю для навчання і розвитку. Все прозоро та цілеспрямовано.
  4. У кожній групі підхід до малюка індивідуальний.
  5. Спільні заняття, консультації батьків, дітей і вихователів.
  6. Харчування дітей під ретельним контролем медпрацівника, кухаря. Свіжі, корисні продукти високої якості.

Думаємо, що ви самі знайдете чимало переваг у відвідуванні нашого дитячого садка, якщо познайомитеся з нами особисто!

Приватний садок у Києві – робота з дітьми-аутистами

Варто зазначити, що приватний садок у Києві також працює з особливими дітками, які відрізняються дитячим аутизмом. Для таких дітей в нашому дитячому садку комфортно та спокійно. Професійні вихователі знають всі нюанси роботи з ними і перейматися за своє чадо не доведеться.Приватний садок у Києві - робота з дітьми-аутистами

Дитячий садок для аутистів – це спеціально створені умови і заняття, які допомагають розвиватися таким малюкам і відчувати себе щасливими та повноцінними. Дитячий аутизм – не просте захворювання, але життя триває! Подарувати красиве та цікаве дитинство кожної дитини – завдання мудрих батьків.

Ми раді кожному малюку та батькам! Чекаємо Вас!